Öncelikli amacımız ülkemizde yapılan bütün sınavlara ait online testleri sizlere ulaştırabilmek. Bunun için kademeli olarak düzenli bir şekilde testlerimiz eklenecektir. Bilmenizi isterim ki siteye bir online testi eklemek çok emek ve vakit almakta. Herşeye rağmen testleri kaldığımız yerden eklemeye devam edeceğiz.Derslerinize ve sınavlarınıza her zaman her yerden rahatça hazırlanabilmeniz için sitemizdeki online testleri akıllı telefon ve tabletlerinizde çözebilmeniz için özel IOS ve Android uygulamalar en kısa zamanda yayınlanacaktır.

Bunca emeğe karşı sizlerde sitemizi sosyal ağlarda paylaşarak, mobil uygulamalarımızı kullanarak ve bizi arkadaşlarınıza tavsiye ederek destek olabilirsiniz.

Sitemizde binlerce test bulunmaktadır. Bunların hazırlanması esnasında gözden kaçırdığımız hatalar olabilir. Bu tür durumlarda iletişim bölümünden bize ulaşabilir ve hatanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.Herkese hayatta ve sınavlarda sonsuz başarılar.

Saygı ve sevgiyle…

MEB KİTAPLARI

Bu bölümde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bakanlık okullarında ve özel okullarda okutulan derslere ait ders kitapları bulunmaktadır. Ders kitapları pdf formatındadır. Kitaplarımız her eğitim öğretim döneminde MEB müfredatı esas alınarak site ekibi tarafından sürekli olarak yenilenmektedir.

PUAN HESAPLAMA

Bu bölümden başta TEOG olmak üzere girmiş olduğuuz sınavlarda yapmış olduğunuz doğru ve yanlış sayılarına göre alacağınız puanları yaklaşık olarak hesaplayabilirsiniz. Ayrıca sene sonu notlarınızı girerek hangi belgeyi almaya hak kazanabileceğinizi de hesaplayarak öğrenebilirsiniz.

ÖDEV KAPAKLARI

Ödev kapakları bölümümüzde siz değerli öğrencilerimizin okullarda çeşitli derslerden verilen ödevlere kapak hazırlarken kullanmaları için hizmet vermektedir. Bu bölümde birbirinden farklı derslerden verilen ödevlere kapak olarak kullanılabilecek bir çok örnek bulunmaktadır.